11-річна дочка Геннадія Кернеса Софія разом зі своєю мамою Ольгою Муравицькою не змогли приїхати з Лондона на похорон батька через карантинні обмеження.

Як говориться в сюжеті ТСН, у Лондоні дівчинка опинилася тому, що цього хотів батько, з яким у неї були прекрасні взаємини. Востаннє тато з донькою бачилися навесні, також вони щодня спілкувалися телефоном.

41-річна Муравицька живе то в Англії, то в Україні. З Кернесом вона познайомилася в Харкові. Зараз живе в Лондоні з чоловіком, від нього також має дитину.

Після смерті Кернеса вдова мера Оксана Гайсинська переписала Муравицькій свою частину магазину дитячого японського одягу Miki House в Києві, де жінки були співвласницями.

Ще п’ять років тому дочка Кернеса стала власницею трикімнатної квартири в “Новопечерських Липках” у столиці.

Нагадаємо, вперше про дочку Кернеса розповів його друг, бізнесмен Павло Фукс. За його словами, дівчинка є “просто копією” свого батька, а сини Кернеса підтримують стосунки із сестрою.

До цього ЗМІ не згадували, що у Кернеса є донька. Відомо, що у очільника Харкова є два рідних сина Кирило Кернес та Данило Привалов, а також він виховував пасинка Родіона Гайсинського.