Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк назвав «дивним і абсурдним» позов Петра Порошенка до Володимира Зеленського з вимогою оприлюднити оригінали так званих «плівок Бігуса».

Про це він сказав у коментарі НВ.

За словами адвокатів Порошенка, скандальні записи, на яких фігурує лідер Євросолідарності і нардеп від прокремлівської ОПЗЖ Віктор Медведчук, журналіст отримав з ОПУ.

Крім того, вони стверджують, що Bihus.Info опублікував далеко не все, що було у його розпорядженні, у зв’язку з чим й звернулися до суду, щоб зобов’язати Зеленського оприлюднити всі записи у первісному вигляді.

У свою чергу Подоляк запевнив, що позов, поданий адвокатами Порошенка, «просто юридичний спам і не більше».

«Коментувати його всерйоз або якось оцінювати перспективи — неможливо. На мій погляд, одне з двох. Або адвокати Порошенка генерують хоча б якусь помітну активність, щоб виправдовувати витрати на їх утримання. Або у самого Порошенка вже вичерпалися ідеї на рахунок того, як перекривати негатив від реально існуючих взаємовідносин з Медведчуком», — заявив радник глави ОПУ.

Він також зазначив, що звинувачувати Офіс президента у модерації цих записів — «абсолютно безглуздо», адже «ті ж журналісти-розслідувачі, які займалися дослідженням і публікацією записів розмов Медведчука, неодноразово били своїми матеріалами і по чинній владі».

Також журналіст Денис Бігус, коментуючи позов адвокатів експрезидента Петра Порошенка, заявив, що «з юридичної точки зору там взагалі говорити нема про що».

Про це він написав у Facebook.

«Для команди Порошенка вже в принципі не важливо, що на тих «плівках», головне закинути в маси тезу – це все направлено проти Петра Олексійовича, і аж ніяк ні для чого іншого», – сказав він.

За словами Бігуса, його дивує, що «для подібних прийомів використовують не піарників, а адвокатів».

«Так як жодної юридичної сторони в цих заявах немає, то і коментувати з юридичної точки зору немає сенсу. Політичні розборки Порошенко і Зеленського – залишу Порошенку і Зеленському», – сказав він.

Бігус додав, що на балансі громадської організації ТОМ 14 взагалі немає ніяких записів, плівок або чогось такого.

«ГО не є власником, розпорядником і так далі цих записів», – сказав він.

За словами журналіста, власником записів «є фізична особа, людина та журналіст Бігус Денис Станіславович».

«Одночасно Бігус Д.С. дійсно є головою правління ГО «ТОМ 14», але це не робить записи власністю ГО», – написав він.