Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів про те, як лікується від коронавірусу.

Про це він повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук

На своїй сторінці в Facebook він написав про “другому кроці” на шляху пацієнта. За його словами, він отримав консультацію лікаря з приводу лікування по телефону.

“… отримав консультацію лікаря про стан здоров’я і подальших дій. Хочу зазначити, що на цьому етапі – питань немає. Лікар відпрацював чітко: все пояснив, дав докладні відповіді і необхідну інформацію”, – підкреслив він.

Степанов уточнив, що пункти, про які він поінформував у своїй попередній публікації, залишилися актуальними, і він продовжує над ними працювати. Це можливість підписання хворими COVID-19 декларації з сімейними лікарями онлайн, створення бази медиків, які будуть оперативно консультувати пацієнтів, які ще не мають декларації, будинки.

“Також, виходячи з того, що певна кількість громадян не підписали декларацію з сімейним лікарем, необхідно зробити так, щоб вони все ж отримували контакти лікаря, який буде вести їх весь час захворювання і призначати лікування. Такі лікарі повинні бути у всіх регіонах України” , – написав міністр охорони здоров’я 15 листопада.

Також міністр розповів і про особливості свого лікування.

“Ніяких антибіотиків. Тільки вітамін С, D3, цинк і Аспірин Кардіо”, – розповів міністр.

Чиновник додав, що у нього є температура і всі симптоми респіраторного захворювання, але відчуває він себе “терпимо”.

Степанов зазначив, що у нього не було сімейного лікаря, тому він звернувся на гарячу лінію Міністерства охорони здоров’я, щоб йому розповіли, як лікуватися.

Також він зазначив, що дав помічникам завдання розробити процес підписання декларації онлайн.

Нагадаємо, глава МОЗ Максим Степанов отримав позитивний тест на коронавірус. Міністр охорони здоров’я зазначив, що хоче на собі оцінити, як працює протокол лікування коронавірусу в Україні.

Також Степанов заявив, що планує пройти період лікування, як звичайний пацієнт.

Як пояснив міністр охорони здоров’я, це дозволить йому побачити ситуацію з лікуванням в Україні. Він зазначив, що поточна ситуація дозволить йому виявляти проблеми і вирішувати їх в реальному часі.

“Звичайно, кожен день я буду ділитися інформацією в соцмережах про свій “шлях пацієнта”. Моє завдання – виявляти найбільш гострі проблеми, і вирішувати їх в реальному часі”, – сказав Степанов.