Під час перебування у Вінниці Петро Порошенко зі сцени привітав свою дружину Марину з 34-річчям спільного життя.

Петро і Марина Порошенки відсвяткували 34-річну річницю весілля відразу в двох містах України. Президент і перша леді побували в Житомирі та Вінниці, в яких святкували День міста.

Глава держави, під час прогулянки по вулицях Вінниці послухав музичні твори у виконанні місцевих музикантів. При цьому Глава держави попросив виконати мелодію з фільму "Ромео і Джульєтта". За його словами, похід на перегляд цієї картини став одним із перших його побачень з майбутньою дружиною.

«Восьме вересня для мене особисто є величезним святом. 34 роки тому у мене з Мариною було весілля і сьогодні ми святкуємо річницю нашого весілля. Хочу сказати, що я дуже люблю Марину. Я хочу всім побажати такої ж любові, яка є у нас з Мариною. Я думаю, що правильним рішенням було вибрати місцем святкування цього свята, цього нашого ювілею, саме Вінницю. Спасибі за підтримку», – вигукнув зі сцени Петро Порошенко.

Багато кого такий вчинок президента приємно здивував, люди висловлювали слова підтримки, проте були й такі, які називали такий вчинок Порошенка вульгарним і не достойним. Між шанувальниками і опозицією виникла ціла суперечка, та навіть сварка.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Окрім того, раніше подружжя заявило, яку професію здобуватиме старша донька – Євгенія Порошенко 

А здобуватиме вона у престижному виші Лондона освіту за спеціальністю «Комп’ютерна графіка». Про це розповів сам Петро Порошенко, спілкуючись зі студентами Вінницького університету – слухачами курсу комп‘ютерної графіки

  «Я можу вам зараз відкрити таємницю, що і в моїй родині дуже жваво дискутували, куди цього року підуть навчатися мої доньки. Ну, ми люди консервативні. Я вважав, що або економіст, або юрист…» – завів довірливу розмову з «айтішними» юнаками і дівчатами Президент. 

«…Або лікар», – докинула перша леді Марина Порошенко. 

«Або лікар… Марина наполягала на лікарі, бо… Я вважаю, що, коли дружина – лікар, то це велика радість… і в родині, і в суспільстві, – продовжив гарант. – Але доньки вирішили по-іншому. І Женя, старша донька, прийняла рішення, що вона буде вступати в лондонський University of the Arts. На комп’ютерну графіку, на комп’ютерний дизайн».