Сьогодні стало відомо, що Ярош відреагував на заяву журналіста РФ Невзорова про себе:

“Слава Нації!
Смерть російській федерації!
Дякую пану Невзорову за його думку…”, – написав Дмитро Ярош на своїй сторінці у фейсбук.

Таким чином новий радник Головнокомандувача ЗСУ Дмитро Ярош подякував російському журналісту Олександру Невзорову за характеристику.

Нагадаємо, Невзоров, сказав в ефірі російської радіостанції “Луна Москви”.

“В Україні, на відміну від РФ, є реальні лідери, які здатні неформально розпалювати партизанські війни. Такі, як Ярош, наприклад. Від цього хлопця непритомніють будь-які здобні генерали ще радянської випічки, міністри оборони негайно подають у відставку… Він такий, яким має бути солдат… Це люди з надзвичайним почуттям відваги, зухвалості та жорстокості…

Адже можна мати 100 дивізій, і нічого, окрім ганьби та втечі та з поля бою ви не отримаєте. У всьому полку по-справжньому воюють 1-2 солдати, а інші прикривають їх. І ось якраз ці казкові “відморозки”, люди з надзвичайним почуттям відваги – ось вони є солдати. І Ярош – той рідкісний варіант такого солдата”, – сказав Невзоров.

А також він висловив упевненість, що Кремль зараз не наважиться на велику війну проти України, оскільки вона гарантовано обернеться для Росії поразкою.

“Крах і ганьба для Росії у цій ситуації неминуча”, – заявив журналіст.

У контексті коментаря від радника Головнокомандувача ЗСУ Дмитра Яроша, варто зазначити, що він є ветераном війни на Донбасі.

А отримання нової посади викликало вкрай гостру реакцію влади та пропаганди Росії.

До слова, сам нещодавно призначений радник Верховного Головнокомандувача, колишній народний обранець, керівник Української добровольчої армії Дмитро Ярош в інтерв’ю для Радіо НВ повідомив, що загострення збройного конфлікту на Сході України слід очікувати взимку.

«Є часткові загострення на певних ділянках, вони постійно перекидають танки, ствольну та реактивну артилерію, бойові броньовані машини. По всій лінії фронту така активність відбувається, але чогось стратегічно важливого на даний момент ми не спостерігаємо ані на Сході, ані по периметру кордону. Хоча українське Головне управління розвідки заявляє, що на грудень-січень можливі всілякі варіанти: загострення та інше. Ми бачимо, що Путін розгойдує Україну зсередини, тому, гадаю, це буде чергова гібридна ескалація», – зазначив екслідер «Правого сектору».

Також Дмитро Ярош заявив, що вважає правильним рішенням нещодавнє застосування ударного безпілотника Bayraktar проти артилерійського розрахунку бойовиків на Донбасі і додав, що за необхідності безпілотники і надалі будуть використовуватися для протидії російській агресії.

«Передусім означає, що наше командування адекватно сприймає ті загрози, які походять від російських терористичних військ, і готове для захисту життів українських військовослужбовців завдавати ударів усім озброєнням, яке є у Збройних силах України. Це дуже правильне рішення. Удару було завдано не по мирних районах, як люблять росіяни про це кричати на своїх гавкаючих телеканалах. Удару було завдано по артилерійській батареї Д-30, що веде вогонь по українській землі», – підсумував Дмитро Ярош.