Соціальні мережі обговорюють перепалку між Юлією Тимошенко і Тимофієм Милованова в ефірі “Свободи слова”. Суть ніхто не намагається аналізувати, а женуть хвилю через те, що нібито Милованов образив Тимошенко характеристикою «бабуся української корупції». Про це зазначив екс нардеп Сергій Лещенко в своєму телеграм каналі. Подаємо його слова в оригіналі.

Насправді, Милованов просто зіграв проти Тимошенко її ж зброєю.

По-перше, теза про те, що «Тимошенко – мама української корупції» я озвучив ще в 2015 році, і тоді нинішні критики плескали, через мої слова і гаряче тиснули руку в парламенті.

По-друге, Тимошенко дійсно стояла біля витоків української корупції та була офіційно викритою ФБР США в дачі хабарів прем’єр-міністру Павлу Лазаренку мінімум на 100 мільйонів доларів. Цей епізод був знятий з розгляду судом присяжних в США у справі Лазаренка тільки через відмову Тимошенко визнала себе жертвою вимагання грошей. Також Тимошенко відмовилася давати свідчення американським прокурорам у справі Лазаренка в 2003 році, після чого кілька років боялася літати в США.

Ну, і по-третє, саме Тимошенко ввела в українській політиці практику перекладу дискусії на персоналії і образливі випади. Згадайте, як вона кривляє прізвище Андрія Коболєва, називаючи його “Кобельовим”. Як вона говорила про опонентів «вбіг в соплях і сльозах», «рудий тарган», «бурятський казкар», «бобик», «чихуахуа» і пропонувала «повіситися на своїх шарфиках». – Відзначив Лещенко.