Кабінет міністрів призначив Ірину Шевченко заступницею міністерки охорони здоров’я Зоряни Скалецької. Про це йдеться в указі уряду від 27 грудня.

Згідно з указом №1378-р, на цю посаду призначили Ірину Шевченко, яка працювала у громадській організації CEDOS («Центр дослідження суспільства»). За інформацією у ЗМІ, вона є дружиною заступника міністра освіти Єгора Стадного.

Одночасно Кабінет міністрів призначив операційного директора Into-Sana Дмитра Луфера заступником міністра охорони здоровʼя.

Медійна компанія Into-Sana формально належить американським компаніям, проте підпорядковується Всеукраїнському Союзу Крука, який брав участь у передвиборній кампанії Зеленського.

20 листопада заступник міністерки охорони здоров’я Михайло Загрійчук пішов у відставку з посади.

Нагадаємо, заступник Міністра охорони здоров’я Михайло Загрійчук запропонував написати заяву на звільнення гендиректорці Директорату медичних послуг Оксані Сухоруковій та генеральній директорці Директорату стратегічного планування та євроінтеграції Ірині Литовченко.

У зв’язку з цим працівники МОЗ направили публічний лист до прем’єра Гончарука, де закликали його припинити тиск на держслужбовців.

Своєю чергою, радник міністерки охорони здоров’я Дмитро Раімов заявив, що новопризначений заступник Міністра охорони здоров’я Михайло Загрійчук, який до цього був лікарем-хірургом в Інституті Шалімова, мав запитання до певних співробітників. Але ніхто нікого не збирається виганяти.