Денис Монастирський прокоментував інцидент, який трапився з його заступником Олександром Гогілашвілі на блокпосту в Краматорську. Міністр заявив, що Гогілашвілі відсторонять від посади на час дисциплінарного провадження.

11 грудня у мережі з’явилось відео, на якому помітно, як заступник Дениса Монастирського Олександр Гогілашвілі влаштував скандал із поліцейськими.

Через події на блокпосту в Донецькій області за участю заступника Міністра Олександра Гогілашвілі мною ініційовано перед Прем’єр-міністром України та Урядом питання про проведення дисциплінарного провадження в ході якого мають бути встановлені всі обставини та зроблені висновки, – повідомив Денис Монастирський у Facebook.

Міністр внутрішніх справ також запевнив, що він особисто вивчить “всі деталі того, що сталося і ухвалю відповідні управлінські рішення”.

На період дисциплінарного провадження пропонуватиму Уряду відсторонити Олександра Гогілашвілі від займаної посади для чого підписав відповідне подання до Кабінету Міністрів України, – наголосив Монастирський.

 Олександра Гогілашвілі призначили заступником міністра внутрішніх справ у 2019 році.