Колишній глава МВС Арсен Аваков на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter опублікував неоднозначну фотографію в компанії відомих політиків та журналістів, натякнувши своїм постом на виклик українській владі.

На фотографії знаходяться 6 людей, які останнім часом притримуються доволі критичних поглядів щодо чинного президента Володимира Зеленського.

На фотографії, крім екс-міністра Авакова, дитячий лікар Євген Комаровський, телеведучий Савік Шустер, журналіст Дмитро Гордон, бізнесмен та продюсер Шустера Павло Єлізаров та колишній прем’єр України Володимир Гройсман.

У руках кожен із них тримає бутафорську холодну зброю середніх віків: наприклад, сокири, мечі. Щит, усміхаючись, тримає в лівій руці Гордон.

“Так-так, це саме те, про що ви подумали…” – прокоментував фотографію Аваков.

Користувачі соціальних мереж вважають, що Аваков оголосив “хрестовий похід” на команду президента Володимира Зеленського.

Потішний полк Ріната Леонідовича. Гайдамаки уже не ті, що були,-зазначають в коментарях.

Інші висувають пропозицію відправити політиків на Донбас.

Відішліть цих гоблинів в зону ООС. Можливо хоч так від них користь буде

В соцмережах жартують, що на знімку не вистачає колишнього спікера Дмитра Разумкова, який міг не потрапити до кадру.

Нічого загадкового. Типу аля ну прям вікінги на зарплаті у Ріната Ахметова та у зборі. Нема тільки Разумкова.

Так це ж усі ахметівські шістки))) Продалися з тельбухами Ринатці!!!!! А де ж Разумков??)))) Не потрапив у кадр,- пишуть в коментарях.

Гоп-компанія…. От вам і стандарти журналістики Шустера…., -заначають під фото.

Раніше в Мережі з’явилася інформація про можливе створення нової партії, членами якої стануть Разумков, Аваков, Гройсман, Комаровський та Гордон.

Телеграм-канал “Политика страны” стверджує, що, як виявилося, у цій компанії ще був відомий політик і юрист Микола Катеринчук.

«Фото зроблено у Литві. У Савіка день народження, куди він запросив своїх друзів. І вирішив показати їм місця свого дитинства, зокрема й школу. Хороша душевна атмосфера, а решту нехай додумують, як хочуть», – сказав гендиректор Студії Савіка Шустера Павло Єлізаров.

І додав: «Зброя у нас середньовічна. Дуже актуально у наш час».

До слова, нещодавно депутат від партії “Слуга народу”, голова енергетичного комітету ВР  Андрій Герус розповів про роботу телеведучого Савіка Шустера на телеканалі “Україна 24”.

“Якщо ви цікавитеся політичними ток-шоу, то, мабуть, бачили виступ Савіка Шустера, де він повчав українців демократії. У 2019 році у “Студії Савіка Шустера” було два варіанти, куди йти: або на “24” канал на невеликі гроші, або на ТРК “Україна” на дуже великі гроші. Вибрав, звісно, ​​… демократію”, – зазначив він.

“А демократія цієї п’ятниці з енергетичного питання виглядала так: 2 гостя від влади та 5 опонентів. Так там бачиться принцип рівності протилежних поглядів. До речі, там Савік показав моє порожнє крісло, але ні від Шустера, ні від працівників його студії запрошення на цей ефір я не отримував”, – заявив Герус.

Більше того, політик розповів, як журналісти телеканалу “Україна 24” переслідували його та чинили тиск у період, коли Парламент розглядав важливий для України проект закону про “зелені” тарифи, який напряму бив по олігарху Рінату Ахметову.

“А щоб точніше розуміти роль деяких медіа, розповім історію. У липні 2020 року ми маємо розглядати законопроект про “зелені” тарифи. І тоді 10 днів поспіль напередодні розгляду цього законопроекту дві знімальні групи “Україна 24” щоранку чекали на мене біля будинку. Напевно. Як тільки розгляд питання про “зелені” тарифи було завершено, то й журналісти “Україна 24″ зникли, тобто, думаю, всім очевидно, для чого ці медіаактиви потрібні. І з демократією це не має нічого спільного”, – наголосив депутат.