Керівник української розвідки Кирило Буданов підтвердив, що мешкає в одному будинку зі скандальним заступником голови МВС Олександром Гогілашвілі. Однак, за його словами, це тимчасово.

За словами керівника розвідки, будинок, про який йшлося в журналістському розслідуванні, орендує дружина скандального чиновника – Марія Левченко. Водночас Кирило Буданов з родиною мешкає там тимчасово. Він пояснив, що у його квартирі нібито ремонт і саме тому він живе у будинку Олександра Гогілашвілі та Марії Левченко. Керівник розвідки підкреслив, що скандальний заступник міністра внутрішніх справ є його другом.

Гогілашвілі є моїм другом. Я ніколи цього не приховував. Він запропонував мені певний період пожити у нього, – заявив Буданов.

Також керівник розвідки прокоментував інформацію про орендодавців будинку. За даними журналістів “Слідство. Інфо” Марія Левченко орендує будинок не у власників, а в рієлторки – Діани Стрелковської. Вона є дружиною В’ячеслава Стрелковського, якого підозрюють у причетності до фінансових махінацій. Кирило Буданов заявив, що знає Стрелковського і про його фінансові “операції”.

Нагадаймо, Олександр Гогілашвілі влаштував скандал із поліцейськими. Це трапилось на блокпості в Краматорську. Попередньо відомо, що автівку заступника міністра зупинили поліцейські при виїзді з Донецької області на блокпості.

На відео чутно, як заступнику міністра намагаються пояснити, чому вони зупинили машину та вимагали документи. Згодом чутно відповідь ймовірно самого Гогілашвілі, який обурився такій поведінці.