Виконуючим обов’язки голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) призначений Максим Грищук.

Як повідомили “Українські новини” з посиланням на джерело в Офісі генпрокурора, Грищука призначили після звільнення Назара Холодницького.

За даними джерела, конкурс на посаду керівника САП повинен відбутися в листопаді.

Нагадаємо, Максим Грищук в жовтні 2015 року подав заявку до конкурсної комісії з обрання голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. За результатами відбору комісія подала генпрокурору Віктору Шокіну дві кандидатури – Максима Грищука і Назара Холодницького. Шокін затвердив кандидатуру Холодницького.

4 грудня 2015 року Холодницький з трьох кандидатур, поданих конкурсною комісією, вибрав Грищука на посаду свого першого заступника.

Нагадаємо, 21 серпня Назар Холодницький звільнився з посади керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України.

За інформацією ЗМІ, Холодницький може бути призначений радником президента України Володимира Зеленського.

“Причиною звільнення Холодницького міг стати конфлікт з генпрокурором Венедиктовою. Коли Холодницький пішов на загострення конфлікту – була досягнута домовленість, що він відійде в сторону – піде у відпустку, а після напише заяву на звільнення. За це йому гарантували посаду в Офісі президента в якості радника “, – розповіло джерело.