В тимчасово захопленому росіянами Мелітополі пролунали вибухи.

Сьогодні, 25 жовтня вранці у Мелітополі стався вибух біля будівлі, де базується окупаційна влада та штаб місцевого ФСБ. У багатоповерхівці також був офіс пропагандистів. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

“Пропагандисти кремля невдало покурили біля відділення окупантської ФСБ, яке розміщується в будівлі мелітопольського гауляйтера Балицького. За попередніми даними, біля приміщення, в якому ведеться ретрансляція росЗМІ, вибухнуло авто”, – проінформував Федоров.

За даними пропагандистських засобів інформації, внаслідок пригоди постраждали 5 людей. Іван Федоров поки що цю інформацію не підтвердив. Напередодні, у Мелітополі місцеві жителі помітили, що колаборанти втікають у бік Криму. За їхньою інформацією, невеликі колони чорних представницьких позашляховиків із держномерами та без них їдуть на південь.

Також із джерел в окупаційному військкоматі стало відомо, що під час запровадження воєнного стану російське командування наказало провести кілька провокацій у громадських місцях Мелітополя. Так, у центральному парку ім. Горького вночі зненацька знайшли зброю та боєприпаси. Жителів попереджають, щоб були пильними, оскільки будуть провокації.