e68aba57b9c12ec3c37d637598_4ed1057c

Депутат у сесійній залі повинен "займатися роботою, а не допомогою жінкам на шубу", наголосив А.Лозовий

Депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий закликає Апарат Верховної Ради заборонити користуватися мобільними телефонами нардепам, яких було помічено у сумнівних переписках. Про це він сказав у ексклюзивному коментарі УНН, передає Корупція.Інфо

За словами А.Лозового, народні депутати повинні у сесійній залі парламенту вирішувати робочі питання, а публічно помічені сумнівні листування окремих нардепів дискредитують український парламент в очах українського народу та європейської спільноти.

“Депутати, які у Верховній Раді замість того, щоб працювати над законами, домовляються про свій відпочинок, яхти, путівки — це сором. Аби не дискредитувати український парламент, для тих депутатів, які в робочий час займалися перепискою, не пов’язаною із депутатською діяльністю, потрібно заборонити користуватися мобільним телефоном у сесійній залі Верховної Ради — хоча б на тиждень. І робити це постійно. Звісно, вони будуть продовжувати це робити, але хоча б не публічно! А депутат у сесійній залі повинен займатися роботою, а не допомогою жінкам на шубу”, — пояснив він.

А.Лозовий зауважив, якщо навіть медикам, які рятують життя у зоні АТО, заборонили користуватися мобільним зв’язком, то й депутати переживуть.