Директор департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко пішов у відставку.

Про це Шевченко написав на своїй сторінці в соцмережі.

“У перший робочий день нового 2022 року повідомляю, що закінчив державну службу на посаді директора департаменту комунікацій МВС України. Дякую всім за 6,5 років співпраці, а надто ж – Арсен Аваков за шанс долучитися і зробити внесок у комунікацію потрібних, необхідних і безальтернативних реформ і перетворень у правоохоронній сфері. Були звісно і помилки, але здобутків більше. Зміцнено ефективну робочу комунікаційну систему всіх органів системи. Головне тепер її розвинути і не занапастити”, – пише він.

Нагадаємо, Верховна Рада 15 липня проголосувала за відставку Арсена Авакова з посади очільника Міністерства внутрішніх справ. Відповідне рішення підтримав 291 народний обранець.

На посаді міністра Аваков пробув понад 7 років. Заяву про відставку політик написав 13 липня.

Парламентарі на засіданні 15 липня вирішили задовольнити бажання Авакова та підтримали його відставку більшістю голосів. Проти цього були лише 7 нардепів, утрималися – 17.

Аваков очолив МВС ще взимку 2014 році. За час його перебування на посаді в Україні спалахнула низка скандалів, пов’язаних з силовиками.

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія раніше розповідав, що Аваков за власним бажанням написав заяву про відставку. Окрім того, політик припускав, що Аваков може залишитися у команді, однак в іншому амплуа.