Мер Львова Андрій Садовий закликав генерального прокурора України Юрія Луценка подати у відставку.

Відповідну заяву очільник Львова зробив ввечері у неділю, 4 листопада, на акції пам’яті активістки Катерини Гандзюк, яка сьогодні померла. «Призначення керівників силових органів за принципом вірності, а не чесності і професійності, вбиває. Буквально! І жертвами стають цілком конкретні люди. Непокарані злочинці, які сидять в парламенті, кримінальні феодали в регіонах – це наслідок бізнес-управління країною Петра Порошенка», – заявив він.

Популярне: Школа в Україні буде закінчуватися на 4 класі: які неочікувані наслідки реформи чекають на батьків

На думку мера Львова, щонайменшою реакцією влади на смерть проукраїнської активістки та відсутність покараних виконавців та замовників нападу на Гандзюк, має стати відставка генерального прокурора України Юрія Луценка.

«Якщо після цієї трагедії, ми не побачимо, як мінімум, відставки Генпрокурора Луценка, стане зрозуміло, що президент не просто дивиться крізь пальці на реванш, а свідомо йому сприяє», – заявив Садовий.

Нагадаємо, вчора, 4 листопада, стало відомо про смерть працівниці Херсонської міськради, активістки Катерини Гандзюк.

Напад на виконувачку обов’язків керуючого справами Херсонської міської ради Катерину Гандзюк було скоєно 31 липня в Херсоні. Невідомий облив її сірчаною кислотою, в результаті чиновниця отримала хімічні опіки тулуба, руки і обличчя (більш ніж 35% тіла).