Пішов з життя Вадим Васильович Костроменко. Один з найстаріших і найбільших майстрів вітчизняного кіномистецтва, він 60 років тому приїхав в Одесу по закінченні ВДІКу – і з того літнього дня вся його життя була пов’язана з Одесою і з нашої кіностудією. Почавши як оператор, він продовжив творити кіно як режисер-постановник, і чимало створених ним фільмів стали справжньою класикою українського кіно та телебачення, – йдеться у повідомленні Одеського відділення Національної спілки кінематографістів України у Facebook, передає Корупція.Інфо.

Довгі роки Костроменко керував Музеєм кіно при Одеському відділенні Національної спілки кінематографістів України, незмінно цікавими були його телевізійні розповіді про нашу кіноісторію.Популярне: “Рюкзаки Авакова”: Суд прийняв рішення стосовно сина міністра МВС

Найбільш відомими режисерськими роботами стали художній фільм Квартет Гварнері (1978 р.), телевізійний фільм Секретний фарватер (1986 рік).

Костроменко також працював з Володимиром Висоцьким, Людмилою Гурченко, Петром Тодоровським, Миколою Рибниковим, Наталією Фатєєвою.

Як оператор він зняв 13 художніх стрічок, в тому числі  працював над легендарним фільмом Весна на Зарічній вулиці.

Прощання з Костроменко відбудеться в п’ятницю, 3 листопада об 11.00 на Одеській кіностудії.