Найстаріший артист Центрального академічного театру Російської армії, Народний артист РФ Олександр Петров помер в Москві на 99-му році життя 3 липня після важкої і тривалої хвороби.

Некролог опублікований на сайті театру.

“Олександр Петров активний учасник Великої Вітчизняної війни. На самому початку війни він добровольцем пішов на фронт. Брав участь у Сталінградській битві, у визволенні Одеси, Праги, Відня, Будапешта, дійшов з боями до Німеччини і Югославії”, – йдеться в ньому.

За свої бойові заслуги Петров нагороджений орденом “Вітчизняної війни” II ступеня і Орденом пошани, медаллю “За бойові заслуги”, “За оборону Сталінграда”, “За Перемогу над Німеччиною”, іншими нагородами.

Олександр Петров народився 24 березня 1922 року в селі Короськово Московської області. У 1948 році вступив до ГІТІС, після закінчення якого увійшов до складу трупи Театру Армії, де прослужив майже сімдесят років.

Екранний дебют – 1963 рік, драма “Сорок хвилин до світанку”. Далі – фільми і фільми-спектаклі “Москва – Генуя”, “Так само вранці”, “Незакінчена симфонія”, “Близька далина”, “Перехоплення”, інші.

Прощання з артистом відбудеться 6 липня року об 11:00 в Центральному академічному театрі Російської Армії.