Відставок в Кабінеті міністрів влітку не буде, а восени не виключені нові звільнення, під питанням не менше трьох міністрів. Про це сказав на брифінгу спікер Верховної Ради Дмитро Разумков, передає Інтерфакс-Україна.

За його словами, в уряді є деякі міністри, які непогано справляються зі своєю роботою, але до деяких є питання і у нього, і у депутатів.

“Чи будуть вони виноситися на відставку, подивимося. Зараз – точно ні. В літній період часу це навряд чи можливо зробити, якщо об’єктивно, а восени – подивимося”, – сказав Разумков.

На уточнююче запитання журналістів, до скільком членам уряду у нього є питання, спікер відповів, що “як мінімум до трьох”. Однак імена не став називати.

Нагадаємо, після вчорашньої відставки Арсена Авакова сьогодні Рада призначила міністром внутрішніх справ Дениса Монастирського. Він заявив, що буде нещадно боротися з тими поліцейськими, хто всупереч присязі використовує свої повноваження для власного збагачення і порушує права людей. Також він озвучив пріоритети своєї роботи на посту глави МВС.

Тим часом Рада 20 липня знову збереться на позачергове засідання, і це не дивлячись на те, що у депутатів канікули до вересня.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.