Звільнений з посади міністра внутрішніх справ Арсен Аваков міг би стати дуже хорошим мером Харкова і точно не допустив би поширення “русского мира” у цьому місті.

Про це розповів журналістам глава партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко.

Він пояснив, що на мерських виборах кандидатів подає не центральний орган партії, а обласний осередок, а він, як глава партії, лише затверджує кандидата.

“Я можу або поставити, або не поставити (підпис)… Якби мене запитували, то я був би за це (балотування Авакова в мери Харкова. – Ред.). І якщо організація його висуне від нас, то я буду, звичайно, підтримувати. Для Харкова кращого варіанту, ніж Арсен Борисович, не бачу”, – сказав Корнієнко.

Нардеп вважає, що якби Аваков став мером, то було б остаточно поставлено крапку у питанні “русского мира” у Харкові – він би довів, що це виключно українське місто. Також, на його думку, Аваков за 10 років не дав жодної підстави сумніватися в його патріотизмі.

Корнієнко підкреслив, що у Авакова є і господарські риси, тому він також налагодив би роботу міських служб.

Нагадаємо, екснардеп і кандидат у мери Харкова Михайло Добкін вже назвав Авакова головним конкурентом. Він упевнений, що глава МВС, який пішов у відставку, бере участь у харківських виборах від дня смерті Геннадія Кернеса.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.