Колишній прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, відправлений у відставку в березні цього року, пробувши на цій посаді близько півроку, опублікував фотографію з будівлі Державного департаменту США – в мережі звернули увагу, що екс-прем’єр замітно потовстішав.

«За легендою, коли Дмитро Кисельов (російський пропагандист, заступник гендиректора Всеросійської державної ТРК. – Авт.) Заходить до будівлі Держдепу, то починає називати Путіна диктатором і розмовляти чистою українською. Але це всього лише легенда. Провів в Держдепі днями кілька дуже продуктивних зустрічей », – таким коментарем Олексій Гончарук супроводжував Селфі.

Один з коментаторів написав під цим постом, що екс-прем’єр «розжирів». До речі, таке фото екс-прем’єр розміщував в соцмережах в травні цього року.

Багато з інтернет-користувачів згадували Олексію Гончаруку самокат, на якому той катався по Кабміну, і питали, чому він не використовує цей транспортний засіб в будівлі Держдепу.

Раніше, колишній прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що їде на кілька місяців в Сполучені Штати Америки. Про це він написав у Facebook і прикріпив до посту фото з аеропорту.

“Наступні місяці проведу в Північній Америці. Переважно на Вашингтонщині. Там буде відбуватися багато важливого, що буде безпосередньо впливати і на Україну. Ще один важливий фронт роботи для майбутнього нашої країни. Та й давно хотів подивитися на Україну з відстані. Іноді так загальну картину видно значно краще, тому що коли перебуваєш в потоці нашого щоденного політичного трешу часто емоції беруть гору. Думками обов’язково буду ділитися, а деякі з них втілимо в життя після повернення. Повернуся сильнішим”, – поділився Гончарук.