Давіда Сакварелідзе викликають на допит. Про це він розповів журналістам ZAXID.NET Новинам. У понеділок, 18 вересня він має з'явитися на допит за адресою вул. Степана Бандери,1, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Набирає нових членів партії”: Як відомий політик у басейні з оголеними “хлопчиками” розважався. Видовище не для слабких

«На допит викликали. 18 числа я буду на допиті. Не знаю, що їм розповісти, тому що в мене достатньо велика юридична практика. Я розумію, що таке «державний кордон». Державний кордон – це те, що перетинаєш незаконно, з іншого боку стоять громадяни іншої держави. А все відбувалось на території України. Тому тут юридичної логіки ми не знайдемо. Це суто політичний процес. Помста Петра Олексійовича Порошенка – тимчасового президента України. Запам'ятайте це дуже добре», – зазначив Сакварелідзе.

Нагадаємо, сьогодні, 14 вересня, співробітник поліції зачитав підозру Давіду Сакварелідзе. Його підозрюють у порушенні громадського порядку, незаконному переправленні осіб через державний кордон та перешкоджанні правоохоронним органам у виконанні ними службових обов'язків.

У цей момент Сакверелідзе разом із колегами обідав в одному із львівських ресторанів. Сакварелідзе поставив свій підпис під екземпляром тексту підозри.

Нагадаємо, 10 вересня екс-губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі та його прихильники перетнули польсько-український кордон у пункті пропуску «Шегині». Станом на четвер поліція затримала п'ятьох активних учасників подій, двом із них львівський суд обрав запобіжний захід – тримання під вартою терміном на 60 днів. Їм інкримінують порушення за трьома статтями ККУ.