Після кожного засідання складу Ради національної безпеки України, яке останнім часом збирають по п’ятницям, президент Володимир Зеленський шкодує, що цей день випадає лише раз на тиждень.

Про це він написав на своїй офіційній сторінці в Instagram, жартівливо натякнувши, що “в нас не по сім п’ятниць на тиждень”.

Нагадаємо, на останньому засіданні 2 квітня РНБО запровадила санкції проти 10 топконтрабандистів і повернула стратегічний нафтопровід “ПрикарпатЗахідтранс” у власність держави. На початку звернення Зеленський зазначив, що в Україні з’явилася своя версія “чорної п’ятниці”, яка відбувається щотижня.

“Після кожного п’ятничного засідання РНБО я шкодую тільки про одне – що в нас не сім п’ятниць на тиждень”, – написав президент наступного дня після засідання, 3 квітня.

До цього Рада національної безпеки і оборони застосувала санкції проти нардепа Тараса Козака. Зокрема, були заблоковані канали “112 Україна”, NewsOne, ZIK, що поширюють російську пропаганду.

19 лютого в санкційний список включили Віктора Медведчука і його дружину Оксану Марченко. Головна причина — фінансування тероризму.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.