150210124848_shokin_rada_624x351_unian

Міністерство внутрішніх справ України відкрило кримінальне провадження за фактом виявлення зброї в приймальні для громадян у приміщенні Генеральної прокуратури України

Про це повідомив журналістам на брифінгу в середу в Києві заступник генпрокурора Олег Заліско, передає Корупція.Інфо з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Вчора при проведенні співробітниками Державної служби охорони обшуку приміщення Генпрокуратури виявлено зброю. Цю зброю було виявлено у спеціально пристосованому місці, а саме – у приймальні громадян, у кабінеті, де проводиться прийом громадян", – розповів Заліско.

Він нагадав, що раніше генпрокурор Віктор Шокін заявив про можливу загрозу його здоров'ю та життю, у зв'язку з чим були проведені обшуки приміщенні Генпрокуратури.

"Це наган 33-го року", – сказав заступник генпрокурора.

Заліско додав, що в даний час співробітники МВС проводять відповідне розслідування по цій справі, наган спрямований на проведення експертизи для "встановлення факту можливого здійснення з нього пострілів".

Заступник генпрокурора також відзначив, що після цього будуть зроблені відповідні процесуальні рішення.

"Позиція генпрокурора: "не дочекаєтеся". Це ще раз підтверджує той факт, що ми на правильному шляху і будемо далі виконувати свою роботу", – сказав він.

Нагадаємо, 21 липня на брифінгу Шокін заявив, що у нього є всі підстави вважати, що його можуть фізично усунути. Про це він поінформував президента України і Службу безпеки України.