В рамках свого офіційного візиту до ОАЕ, президент Володимир Зеленский зустрівся з представниками бізнесів, які створили спільні проекти з ОАЄ в галузі енергетики, новітніх технологій, освіти та інших.

Зустріч відбулася у містечку передових екологічно чистих технологій “Масдар-Сіті”

“Президент наголосив, що фактично Україна як держава взяла відповідальність за ці бізнеси та їхній розвиток в ОАЕ”, – йдеться у повідомленні.

Зеленский наголосив, що у нього відбулася дуже тепла та продуктивна зустріч зі Спадкоємним принцом Абу-Дабі, заступником Верховного головнокомандувача Збройних сил ОАЕ шейхом Мухаммадом бін Заїдом Аль Нагаяном. Обидві країни шукають способи поглибити та зміцнити співпрацю.

“Зараз час великої надії й великого перезавантаження відносин між нашими країнами”, – зауважив Президент.

Він наголосив, що ми будуємо сильну Україну, а це означає не лише державу, що вміє захистити себе, а й сильну економічно. У цьому напрямку держава та бізнес мають співпрацювати та підтримувати одне одного.

“Ми будемо захищати український бізнес, для нас це дуже важливо. Але й українському бізнесу треба теж підтримувати й захищати свою державу. Тільки разом можна зробити щось сучасне, подібне до цього містечка передових технологій”, – заявив глава держави.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський разом із дружиною перебуває з офіційним візитом в Об’єднаних Арабських Еміратах.