Андрій Коболєв перед тим, як залишити посаду глави “Нафтогазу” зробив декілька заяв. Зокрема, що не згоден з рішенням Кабміну, але не має наміру підставляти компанію.

У своєму дописі у Фейсбук він зазначив, що 29 квітня – останній день його роботи у НАК. За словами підприємця, це були “насичені 7 років 1 місяць і 3 дні перетворення неможливого у досяжне”.

Андрій Коболєв пояснєю, що вважає зайвим називати здобутки компанії за час його роботи на керівній посаді.

Проте чиновник наголошує, що має певні претензії до Кабміну: “Не у частині звільнення, а в тому, що вони зараз ставлять хрест на реформі корпоративного управління”.

“Важливо пояснити. Я не маю наміру влаштовувати цирк та підставляти під удар Нафтогаз. Зараз основне завдання команди – зберегти динаміку роботи, яка встановилася у нас протягом останнього часу, і забезпечити розвиток видобутку, роздрібного бізнесу та інших стратегічних напрямів Групи”, – зауважив він.

Разом із тим, він наголосив, що залишає ключі Юрію Вітренко.

“Остання приємність, яку дозволив собі як очільник Нафтогазу, – підписав рішення про початок сейсмічних робіт на Чорноморському шельфі”, – підсумував Андрій Коболєв.

Нагадаємо, у “Нафтогазі” прозвітували про мільярдні збитки у 2020 році. Вони сягали 19 мільярдів гривень замість прибутку у 11,5 мільярдів, прогнозованого раніше керівництвом.

У результаті Кабінет міністрів 28 квітня звільнив Андрія Коболєва з посади глави компанії.

Замість нього на посаду очільника “Нафтогазу” призначили Юрія Вітренка.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.