Крім проблем із екологією в Армянську (окупований Крим), на півострові назріла ще одна катастрофа — цього разу в Керчі.

У екологів викликає побоювання ситуація зі сховищем відходів Камиш-Бурунського залізорудного комбінату. Цю проблему вже визнали навіть окупанти —- на пропагандистському російському телеканалі "Россия 1" вийшов відповідний сюжет.

Повідомляється, що підприємство видобувало рідкісну породу залізної руди, а тонни шламів вивозили в поле. Багатий залізом матеріал має четвертий клас небезпеки.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Насип між сховищем і морем поступово "тане" через те, що вантажівки вивозять пісок. Крім того, вивозяться відходи — багатий залізом матеріал.

Таким чином, пісок у Керчі перетворюється на справжню отруту.

Додамо,  не так давно стало відомо, що в окупованому Криму жителі Армянська скаржаться на те, що їх труять невідомою хімічною речовиною, яка відчувається в повітрі.

"В Армянську за добу металеві предмети вкрилися іржею. У людей в горлі дере, з'явилася слабкість, а шкіра покривається висипом. Одні думають, що стався викид на Титані, інші – що на Содоврму заводі в Красноперекопську", – повідомив блогер КРИМський бандерівець в Twitter.

За його словами, жителі північного Криму кілька днів били на сполох через хімічний запах і димку, яка огортає міста.

Крім того 13 вересня стався повторний викид сірчаної кислоти. Незважаючи на скасування надзвичайного стану, жителі продовжили скаржитися на головний біль, металевий присмак у роті й нудоту.

Окрім того,  на забруднення повітря сірчаною кислотою скаржаться жителі Армянська, Красноперекопська та Джанкоя.

За словами відомого кримськотатарського політика Рефата Чубарова, проголошеного Росією терористом, в анексованому Росією Криму існує інша проблема: на півострів більше не поставляється вода з материкової частини України.

Від цього страждає сільське господарство, і люди починають бурити свердловини. У подальшому це призведе до швидкого потрапляння на солону воду, сказав Чубаров, нині голова кримськотатарського представництва Меджлісу. Кримський ландшафт також руйнується в процесі мілітаризації Росією.