Глава СБУ Василь Грицак розповів про допит Петра Симоненка, передає Корупція.Інфо

За словами чоловіка, під час обшуків вдома лідера Комуністичної партії України співробітники правоохоронних органів знайшли пістолет, підроблені документи і скандальні агітаційні матеріали. Грицак заявив, що обшуки проводилися і на робочих місцях Симоненка.

Популярне: «Дитина від Януковича, скандали і ферма з виробництва сперми»: Куди поділася і чим займається скандальна коханка Віктора Федоровича

"Симоненко був допитаний в СБУ. У нього вдома і не тільки провели 24 обшуки. Зараз ми працюємо з матеріалами, які зібрали під час проведення цих процесуальних дій".

Перший обшук був проведений 8 травня, для запобігання провокацій на "День Перемоги", які за словами Василя, планували влаштувати комуністи. У друкованих матеріалах, знайдених в офісі Симоненка, йшлося про насильницьке повалення конституційного ладу країни.

"Слідчі призначили експертизи вилучених матеріалів, в першу чергу – поліграфічних продукцій на предмет наявності ознак злочину, передбаченого статтею 109 КК України. На експертизу направили автоматичний пістолет Стєчкіна і 20 патронів", – розповів Грицак.

Глава СБУ додав, що тепер відомство має дочекатися результатів експертизи, щоб планувати подальші дії щодо Симоненка.