Україна обов’язково поверне Крим – це лише питання часу. Росіяни можуть опинитися у пастці, з якої неможливо буде вибратися.

Тимчасово окупований острів стане природним котлом для російської армії. Всім військам, які туди заходили, не вдавалося нормально покинути Крим. Про це в одному з інтерв’ю розповів генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун.

За словами Ягуна, більш-менш нормально вивести свої війська змогли лише німецька та румунська армії. Можливо, у них було добре налагоджено логістику. Незважаючи на всі втрати, вони гідно вийшли з Криму 1944 року.

«Якщо згадати громадянську війну, коли біла гвардія із зальотами виходила, і коли туди українські війська заходили під керівництвом Болбочана, і 1941 року, коли радянська армія кинула своїх бійців у Керчі та Севастополі – все це відбувалося саме таким чином», – пояснив генерал-майор запасу СБУ

Ягун зазначає: Крим – це справді котел. Відійти та врятуватися окупантам буде дуже складно.

«Логістики виведення військ, окрім Кримського мосту, немає. Якщо його буде зруйновано, вони (окупанти) просто залишаються в природному котлі», – зауважив Віктор Ягун.

Незрозуміло, як звідти вибиратимуться росіяни. Однак це не має нас хвилювати, тому що головне завдання – повернути свою територію.