Обстановка на південнобузькому напрямку в нашій операційній зоні суттєвих змін не зазнала. Противник веде оборону та намагається утримати зайняті рубежі.
Наносив вогневе ураження наших військ із застосуванням РСЗВ, ствольної артилерії, мінометів та танків вздовж лінії бойового зіткнення та прилеглих територіальних громадах.
 Ворог не полишає тактику вогневого і психологічного тиску на мирне населення тилових територій.
Вночі обстрілював Нікопольський район з реактивних систем залпового вогню «Град» та важкої артилерії.
У Нікополі пошкоджені 10 багатоповерхових та приватних будинків, лінії електропередач. У Червоногригорівській громаді понівечені дачні будинки та електромережі. Без людських втрат.
Знов під ударом опинився Миколаїв. 6 ракет С-300 ворог спрямував по об’єктах промислової та соціальної інфраструктури. Внаслідок влучань є пошкодження складських та виробничих потужностей підприємств, зокрема, у хлібопекарні поранено і одного працівника. Зруйновано адмінбудівлю управління Держпраці, пошкоджено багатоповерхову новобудову, інші житлові будинки і автостоянку поруч.
Протягом ночі нашими ракетно-артилерійськими підрозділами виконано 112 вогневих завдань по місцях зосередження ворожих сил та засобів, із контролю логістичних шляхів та місць збереження боєприпасів.
На тимчасово окупованій території Херсонщини зафіксовано активізацію роботи лікувальних закладів із розгортанням додаткових ліжко-місць, у зв’язку із великими надходженнями поранених окупантів.
На правобережній частині тимчасово окупованої Херсонської області окупанти посилюють свої підрозділи мобілізованими військовослужбовцями чисельністю до 1 000 осіб. За сталою практикою армія загарбників розселяє особовий склад у житло місцевих мешканців, які евакуювалися з тих територій.
В Чорному морі вороже угруповання складається з 9 кораблів, серед яких напоготові продовжують загрожувати застосуванням двадцяти чотирьох ракет «Калібр» два надводних та два підводних ракетоносії.
Фази затухання та посилення шторму в морі можуть сприяти винесенню мін до узбережжя. Слід враховувати, що види небезпеки, як і інтенсивність загроз не зменшуються. Актуальними лишаються і загрози ракетних ударів, і атаки дронів-камікадзе, і обстріли територій досягання ворожої зброї.
 Дотримання норм та правил безпеки, алгоритму дій під час повітряної тривоги, ви рятуєте себе і своїх близьких. Не піддавайтесь провокаціям і паніці, ретельно перевіряйте інформацію, довіряйте силам оборони.