Біля офісу телеканалу «Наш» активісти вимагали санкцій проти Мураєва та його ЗМІ.

Біля будівлі телеканалу «Наш» 2 лютого кількасот людей провели акцію, вимагаючи запровадити санкції проти цього телеканалу та його власника, проросійського політика Євгенія Мураєва.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, учасники акції принесли з собою плакати з написами: «Наш» – не наш, а їхній», «Наш російський» та інші. Вони також провели «перфоманс» – спалили вату у відерці з фото Мураєва. Потім вони обклеїли двері офісу наклейками та написали фарбою слово «сепари».

Учасники акції вимагають застосування санкцій проти Євгенія Мураєва як «російського агента», закриття каналу «Наш». Також, на думку активістів, Верховна Рада має негайно ухвалити закон про колабораціонізм та запровадити кримінальну відповідальність за заперечення факту російської агресії. Наприкінці акції учасники запалили фаєри і закидали фарбою банер телеканалу.

Зауважимо, що петиція із закликом запровадити санкції проти телеканалу «НАШ» на сайті президентап України набрала необхідну для розгляду кількість голосів 17 січня.

Нагадаємо, що офіс із закордонних справ Великої Британії 22 січня поширив заяву, що Москва хоче шляхом агресії змінити владу в Україні і як потенційного кандидата на її очільника розглядає колишнього народного депутата Євгена Мураєва. Сам Мураєв це заперечив і у всіх соціальних мережах дуже довго виправдовувався, називаючи себе ледве не «найукраїснкьим українцем серед всіх українців».

Проте, після такої недовгої політики невдалої і відвертої брехні, сутність Мураєва почала проявлятись – так, він дав інтерв’ю Володимиру Соловйову, який у своїй програмі щойно може ображає Україну та сіє брехню.

Пригадаємо, хто такий Володимир Соловйов. Він — головний пропагандист Кремля, російський телеведучий, член російської політичної партії “Єдина Росія”. Соловйов також відомий своїми антиукраїнськими висловлюваннями.

На цьому етапі ви можете дійти до ступору – і це не дивно. Мураєв, який після заяви Великої Британії, з піною у рота доводив свою проукраїнську позицію, пішов на інтерв’ю до одного з найголовніших пропагандистів, відомого своєю ледве не “клоунською” поведінкою.

Тепер стає цікаво наступне – як відреагують і чи запитають взагалі щодо цієї ситуації на каналі НАШ чи Україна24? Адже це інтерв’ю російському пропагандисту, а головне завдання перелічених “точно не Мураєвських” каналів – ставити запитання, що цікавлять людей.

«А питання насправді просте: як, позиціонуючи себе українським політиком і як кандидат у президенти, можна безпосередньо компліментарно розмовляти з ворогом?», – ставлять влучне запитання у Телеграм-каналі «Українська НеПравда».

Проте, на жаль, на Україна24 та “незалежному від Мураєва” каналі НАШ заборонено ставити такі прості, а головне влучні запитання.