Радник Офісу президента та військовий експерт Олексій Арестович відзначив, що на північ від звільненого міста Лимана Донецької області у напрямку Сватово оборона противника віднедавна стала “дірявою”.

Про це він говорив у розмові з російським правозахисником та блогером Марком Фейгіним.

“Злі язики стверджують, що на півночі в сторону Сватово біда розвивається для росіян. Темпи просування такі, що не знаєш, як це кваліфікувати. Оборони немає. Дірява оборона. Їх смикнули під Лиман”, – зауважив Арестович. При цьому експерт наголосив, що нічого дивного в такій ситуації немає, оскільки російські окупанти допускають помилку за помилкою.“Вир катастроф так і працює, одна помилка тягне за собою іншу”, – сказав він.

Нагадаємо, українська армія 1 жовтня взяла під свій контроль Лиман на Донеччині, звільнивши місто від окупантів. Одразу після цього в Міноборони РФ заявили, що російське командування було змушене відвести війська на “більш вигідні позиції”.

Українські військові встановили державний прапор на в’їздному знаку у Лимані Донецької області.

Нагадаємо, 1 жовтня у Східному угрупованні військ підтвердили звільнення п’яти населених пунктів поблизу Лимана на Донбасі. Це – Ямпіль, Новоселівка, Шандриголове, Дробишеве, Ставки.

Додамо, що затиснуті в Лимані російські військові просили російське командування дозволити вийти з міста, але отримали відмову. Угруповання з близько п’яти тисяч солдатів армії Росії мають три варіанти розвитку подій: спробувати вирватися, усім загинути або здатися ЗСУ.