Російські окупаційні війська в Луганської області втратили ініціативу, яку навіть не зуміли вибороти. Ворог сконцетрував там “серйозний ударний кулак”, який не застосувати було просто неможливо.

Про це розповів військово-політичний оглядач Олександр Коваленко. За його даними, тільки в районі Кремінної у окупантів сконцентрований великий ресурс.

При цьому Коваленко наголосив, що на Луганському плацдармі в окупаційних військ спостерігається критичний некомплект по техніці, особливо гострий дефіцит по танках БМП та боєприпасів.

“Це стало наслідком того, що накопичивши ресурс, але не почавши активних наступальних дій, російські окупанти регулярно зазнають втрат під вогневим тиском ЗСУ. Зокрема, підрозділи 27-ї ОМСБр в районі Куземівки втратили боєздатність, навіть не перейшовши в повноцінний наступ. Підрозділи в районі Володимирівки зазнали серйозних втрат, а піхотна складова змушена була на низці позицій продемонструвати жест доброї волі”, – пояснив експерт.

Виходячи з цього, Коваленко оцінив загрозу наступу окупантів на Куп’янському напрямку. За його словами, лівий берег Оскола стає все більш недосяжним для російських військ. Зараз окупанти не здатні на більше, ніж локального рівня штурмові дії.

“Також захлинувся ривок росіян у напрямку Дворічної”, – зазначив експерт.

Коваленко згадав свою заяву місячної давності про те, що наступ на Луганщині  в окупантів захлинувся, не розпочавшись, навіть з урахуванням чималого ресурсу по лінії Сватове-Кремінна, що не вичерпав себе.