Під час візиту президента України Володимира Зеленського до Великобританії він провів не тільки офіційні зустрічі, про які написали ЗМІ, але й нібито зустрівся з новим главою секретної розвідувальної служби Мі-6 Річардом Муром.

Як повідомило видання Zn.ua, ця зустріч не була приємною для глави держави.

На закритому заході, в якому, за даними ЗМІ, з української сторони, крім президента, брав участь керівник СБУ Іван Баканов, з главою Мі-6 обговорювалися три основні теми.

За інформацією видання, перша стосувалася атак української влади на антикорупційні органи в Україні та прагнення Офісу президента взяти під свій контроль САП, НАБУ, Офіс генерального прокурора, а також судові інстанції.

Під час обговорення другої йшлося про ситуацію на сході України та дії Росії.

Третя ж нібито стосувалася оточення Зеленського. Причому не тільки офіційного, але й неформального, яке має значний вплив на главу держави.

Як розповіло джерело видання, закритість зустрічі була продиктована саме обговоренням персон з оточення Володимира Зеленського: британці нібито бачать, як спливає інформація з України.

“Раніше тему найближчого оточення президента на переговорах із главою Української держави порушували американці. Але їхній кейс був тиском на владу. У випадку ж британців це було попередженням. На той випадок, якщо Зеленський не до кінця усвідомлює дії людей, з якими його асоціюють”, – написало видання.

Також зазначено, що сама зустріч із главою Мі-6 – факт прикметний і свідчить про високий ступінь інтересу британського уряду до України та її президента.

В свою чергу, телеграм канал Резидент так відреагував на цю інформацію:

ZN володіє джерелами в МІ6, які провели таємну зустріч з Президентом і Головою СБУ. Слухайте після такої публікації спецслужби Великобританії терміново повинні шукати крота, але далі фантазія розігралася у журналістів ще більше і вони опублікували драфти, які обговорювали на таємній зустрічі:
• атаки української влади на антикорупційні органи в Україні та прагнення офісу президента взяти під свій контроль САП, НАБУ Офіс генерального прокурора, а також судові інстанції.
• ситуація на Сході і дії Росії.
• оточення Зеленського в плані російської проблематики, не тільки офіційне, а й неформальне, яке може впливати на президента і має зв’язки з Росією – британці вказали, що через це оточення «витікає інформація з України.
ZN йде правильною дорогою Соні99%.

Українці ж пишуть, що це якийсь переворот свідомості. І якщо президент почув реальні дані від розвідки МІ6, щодо свого оточення – то пора діяти, звільняти, відправляти у відставку та заводити кримінальні справи про держзраду!