Народного депутата від політичної партії “Слуга народу” Юрія Заславського побили на одній із заправок поблизу Житомира.

Бійка між двома чоловіками на автозаправці біля села Зарічани сталася пізно ввечері 5 червня. Внаслідок бійки один чоловік втратив свідомість та впав на землю. постраждалим виявився народний депутат від політичної партії “Слуга Народу” Юрій Заславський. Про це повідомляють українські ЗМІ.

За даним ЗМІ, Юрій Заславський отримав травми – садна та подряпини обличчя. Від госпіталізації він відмовився, але отримав направлення на проходження судово-медичної експертизи за місцем проживання.

Наразі відкрито кримінальне провадження, встановлюються усі обставини події, шукають нападників, розпочата спецоперація.

38-річний Юрій Заславський був обраний народним депутатом IX скликання від партії “Слуга народу” у 2019. Він був 118-им у списку партії.

Є членом Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

До обрання депутатом був директором ТОВ “Макрус ЛТД” у Хмельницьку.

Закінчив економічний факультет Хмельницького економічного університету та юридичний факультет Львівського Національного університету ім. Івана Франка. Випускник Національної академії державного Управління при Президентові України за спеціальністю “державне управління”.

Українці ж пов*язують це із професійною діяльністю нардепа, останньою заявою політика був показ певних недоліків, подаємо слова в оригіналі:

Під час брифінгу озвучив основні проблеми системи госпіталів ветеранів війни в умовах переходу на фінансування за укладеними з НСЗУ договорами.
Зокрема, доповів, що госпіталі для ветеранів війни є спеціалізованими закладами, призначеними для лікування окремих категорій осіб – громадян України, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» – це ветерани війни, учасники бойових дій, в тому числі учасники АТО/ООС та прирівняні до них особи.
Необхідно зазначити, що госпіталі ветеранів війни здійснюють медичне обслуговування таких категорій громадян, право на отримання безкоштовної медичної допомоги яких, гарантується Законами України.
Держава шляхом прийняття спеціальних законів гарантувала цим категоріям громадян безкоштовне отримання медичної допомоги.
Головна відмінність госпіталів від інших закладів охорони здоров’я – комплексний підхід до лікування пацієнтів. В мережі госпіталів, окрім безпосереднього лікування, пацієнти отримують медико-психологічну допомогу та реабілітацію.
При переході на нову систему фінансування обсяг медичної допомоги та її якість допомоги суттєво знизиться, адже ряд істотних моментів не було враховано при переході.

Нардеп вказав на недоліки, та показав як їх можна виправити.

Варто зазначити, що Верховна Рада України прийняли закон щодо посилення відповідальності за перешкоджання діяльності народного депутата чи надання йому неправдивої інформації.

5 червня Верховна Рада України прийняла закон щодо посилення відповідальності за невиконання законних вимог та перешкоджання діяльності народного депутата України, Рахункової палати, члена Рахункової палати, депутата місцевої ради. Про це стало відомо з офіційного сайту законодавчого органу.