Олег Винник, який нещодавно вилікувався від коронавірусу, судячи з усього, заразив дружину – Таїсію Сватко (сценічне ім’я – Таюне).

У своєму Instagram вона розповіла, що вірус «накрив» дуже сильно, та так, що вона іноді навіть плакала від болю, хоча перед цим жінка «абсолютно» не вірила в реальність коронавірусу.

«Ви коли-небудь плакали від крепатури? А я плакала … Так “закрепатурив” мене коронавірус, в існуванні якого я довго сумнівалася, навіть більше – абсолютно не вірила. Але мене накрила ця “коронна історія”, я переконалася, що це навіть більше правди », – написала співачка.

За її словами, хвороба почалася з втрати нюху і смаку, потім почала підвищуватися температура, яка залишалася високою протягом 4 днів.

Дослідження виявило двостороннє запалення легенів, але звичні антибіотики на цей раз викликали «люту» алергію очей і сонливість.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Ви коли-небудь плакали від крепатури? А я плакала… Так “закрепатурив” мене коронавірус, в існуванні якого я довгий час сумнівалася, навіть більше – абсолютно не вірила. Та коли мене накрила ця коронна історія, я переконалася, що це навіть більше за правду. Зник нюх і смак, температура перші чотири дні забрала всю силу, в тілі така крепатура, ніби я піднімала ввесь світ, виявили двостороннє запалення легень, на третій день зник голос, на четвертий повернувся, антибіотики, які я вживала в своєму житті і мене рятували, на цей раз викликали люту алергію на очі, суцільна сонливість, їжа – не цікаво, рухатись – не можу. Це був абсолютно незнайомий мені стан, який тиждень не давав мені нормально жити, на восьмий день стало легше, з кожним днем легше. Зараз я офіційно здорова і до роботи готова! Дякую вам, мої друзі, за підтримку! Видужуйте скоріше, хто теж захворів! Бережіть себе ті, хто ще й досі сумнівається, як я донедавна. Тримайтесь всі! Переживемо і це. Будьмо усі здорові!!!! #таюне #taune #олегвинник #ОV

Публикация от Таюне Таисия (@taunetaisia)

На щастя, зараз бек-вокалістка вже одужала і збирається приступити до роботи.

«Зараз я офіційно здорова і до роботи готова! Спасибі, мої друзі, за підтримку! Одужуйте швидше, хто теж захворів! Бережіть себе ті, хто до сих пір сумнівається, як я недавно. Тримайтеся всі! Переживемо і це. Будемо всі здорові! » – побажала Таюне.