Пропагандисти російського телебачення в прямому ефірі влаштували обговорення переспективи включення України до складу Росії.

Крім того, вони з їдким сарказмом зазначили, що не проти провести для цього черговий "референдум", натякаючи на бажання країни-агресора застосувати кримський сценарій щодо всієї території сусідньої держави. Діалог з окупаційною риторикою пролунав в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1".

Приводом для нахабної дискусії рупорів Кремля стала маревна заява політолога-пропагандиста Володимира Корнілова про те, що Росія не може втрутитися в українські вибори, оскільки вони нібито неможливі в принципі.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

"Так просто поставимо тоді когось", – з усмішкою прокоментував його слова ведучий передачі Євген Попов. Корнілов, в свою чергу, продовжив свій пропагандистський спіч і заявив, що рейтинг президента країни-агресора Володимира Путіна в Україні нібито набагато вищий, ніж будь-якого іншого політика.

Фразу тут же підхопила ведуча програми Ольга Скабеєва і підсумувала розмову скандальною пропозицією анексувати всю Україну. "А ми давно пропонуємо вступити Україні до складу Росії, проведемо "референдум", – єхидно висловилась вона.