Дружина пакистанського мільярдера співачка Камалія готується випустити новий сингл.

Популярна українська співачка Камалія вже давно щаслива і одружена з мільярдером Мохаммадом Захуром, з яким ось уже шість років виховує двох чарівних дочок – Мірабелла і Арабеллу. Вона часто з’являється на публіці в шалено дорогих нарядах, які привертають до себе увагу фанатів і викликають бурхливе обговорення в Мережі.

А днями співачка показала ще одну фотографію, але якої нескладно помітити, що зірка дуже змінилася: вона сильно схудла і стала виглядати значно молодше. Так, на своїй сторінці в Instagram Камалія опублікувала фото, на якому позує в чорному комбінезоні з приспущеними плечима.

«Завтра зйомки мого наступного відео на новий сингл. Мені дозволено сказати вам тільки це. Слідкуйте на моїх сторінках у соцмережах за іншими деталями, які до сих пір зберігаються в суворій таємниці »- підписала фотографію зірка.

Як тільки фотографія з’явилася в Мережі, його тут же почали обговорювати. Багато фанатів відзначили, що співачка дуже схудла і стала виглядати значно краще. Можливо Камалія так змінилася тому, що скористалася послугами пластичного хірурга? Не віриться, що таких результатів можна досягнути так швидко.