В Україні згідно з новою постановою запропонували змінити норми споживання газу для українців без індивідуальних лічильників з 3,29 кубометра до 3,28 кубометра на людину.

Відповідна норма міститься в новій постанові Кабінету міністрів. Як повідомляють ЗМІ, уряд розробив і винесе її на обговорення до наступного засідання, яке відбудеться вже незабаром – 6 березня. Саме тоді його можуть прийняти.

Відзначимо, що підставою такого рішення могло стати оскарження нових, знижених норм споживання газу компанією "Кременчукгаз". 

Раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляв, що в разі, якщо облгази спробують оскаржити в суді нові, знижені норми споживання газу, то уряд прийме нове рішення і знизить норми споживання газу на одну персону ще більше.

Як повідомлялось раніше, 30 січня Кабінет міністрів прийняв рішення зменшити норми споживання газу для громадян без лічильника до 3,29 кубометра на одну людину. Таке рішення було прийнято після того, як облгази через суд повернули норми споживання, які утричі вищі за попередні.