Майже рік, як в Україні запустилася медична реформа. Однак, декларації з лікарями підписали не всі. У МОЗ вирішили роз'яснити, що буде з пацієнтами, які ці декларації не підписали.

Заступник міністра охорони здоров'я України Павло Ковтонюк розповів, що буде з тими пацієнтами, які ще не підписали декларації з лікарями. За його словами, надання первинної допомоги пацієнтам не зміниться.

 

Заступник міністра охорони здоров'я України Павло Ковтонюк повідомив, що ніяких платних послуг для тих, хто не підписав декларацію з лікарем, не передбачається.


«Всякі чутки про платні послуги не мають під собою ніяких підстав. Порядок надання первинної допомоги не змінюється. 1 січня так само, як і 31 грудня 2018 »– повідомив Ковтонюк.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

У той же час заступник глави МОЗ порадив українцям швидше вибрати свого лікаря, що в майбутньому надасть доступ до деяких додаткових програм Міністерства.

«Ті, хто ще свого лікаря не вибрав, то я раджу це зробити якомога швидше. Згодом будуть з'являтися додаткові послуги, які будуть неможливі без сімейного лікаря, в тому числі рецепти на лікарські засоби за програмою «доступні ліки», – додав Павло Ковтонюк.