05_boi_7659

Кум Путіна та колишній голова адміністрації президента Віктор Медведчук став володарем розкішної п’ятипалубної яхти, яка у серпні 2015-го вперше з’явилася на Лазурному березі Франції.

"Royal Romance" довжиною 92,5 метра – унікальний штучний витвір інженерного і дизайнерського мистецтва, який було добудовано наприкінці минулого року на верфі "Makkum" голландських королівських верфей "Feadship".

Медведчук виклав за цей шедевр близько 180 мільйонів євро, повідомляє у своєму блозі депутат і колишній журналіст Сергій Лещенко.

У середині липня яхта тільки вийшла з порту Амстердама, аби встигнути потрапити до свого господаря до дня народження, який він святкує 7-го серпня.

 Ось такий подаруночок зробив собі Медведчук на день народження

"Це найновіша яхта у світі. Раніше у Медведчука була інша яхта, десь такого ж розміру, як у Шуфрича. Медведчук отримав "Royal Romance" в липні 2015 року, вона будувалася близько чотирьох років. Судно справили на одній з трьох найдорожчих верфей у світі. Вартість одного погонного метра такої яхти від 2-2,5 мільйонів євро. Ніхто не назве вам точну цифру, але нова яхта Медведчука коштує близько 180 мільйонів євро", – цитує автор свого співрозмовника.

Як зауважує Лещенко, навіть авіапарк Ахметова, який складається з трьох літаків, коштує менше.

 Унікальна яхта за майже 180 мільйонів євро

Гордістю яхти Медведчука є розташований на головній палубі басейн 4 на 12 метрів, який у разі потреби може бути спустошений за три хвилини. Басейн закінчується водоспадом зі світлодіодним підсвічуванням. Це найбільший басейн, який коли-небудь робився на яхтах виробництва "Feadship", пише видання "SuperyachtTimes".

Також автор зазначає, що поява яхти таких габаритів, вартості та начинки – справжня подія в середовищі професіоналів.

Цікаво, що це не єдина яхта Медведчука. Раніше він ходив на судні під назвою "Romance", інтер'єр якого, на відміну від новинки, вже доступний в інтернеті. Судячи з цього відео, попередня яхта Медведчука нагадувала плаваюче "Межигір'я". Навіть крани у вигляді золотих лебедів однакові.

 Раніше Медведчук розкошував на яхті, інтер'єр якої нагадує золоте оздоблення Межигір'я Януковича
 
 Всюди золото-діаманти
 Дорого-багато
 Від золота аж очі хочеться примружити
 Ще у 2011-му році ЗМІ писали про такі самі позолочені крани іспанської фірми у Межигір'ї Януковича