Після відставки з поста глави НБУ Якова Смолія в Мережі стали активно обговорювати можливих кандидатів на його місце. Серед кандидатів звучало і ім’я колишнього прем’єра Арсенія Яценюка. Але за даними джерел тг-каналу Леґітимний Зеленський категорично проти повернення “блудного Арсенія”.

“Наше джерело повідомляє, що Яценюк образився на Зеленського. Президент повністю проігнорував всі прохання лобістів Яценюка про «тепле місце» для Арсенія Петровича. Лобісти просили для Яценюка «крісло» глави НБУ або «крісло» віце-прем’єра, або на« худий кінець » офіційний статус радника Президента.

Навіть Арсен Аваков просив Зеленського взяти в Зе команду Арсенія Яценюка, але отримав відмову.

Зеленський по всіх позиціях ПОКИ відмовив Яценюку, але лобісти продовжують «тиск» на Зеленського. Політтехнологи Арсенія Петровича продовжують спроби «відмити» його від негативного іміджу і створити образ професіонала.

Джерело доповнює, що Яценюк повернувся в українську політику вже надовго і зараз вже плете свої інтриги. Якщо його не пустять у владу з парадного входу, він «залізе у вікно» “, – йдеться в повідомленні каналу.

Також за даними джерел “Легітимного” колишній прем’єр Яценюк зараз веде «торги-переговори» з Порошенком про вливання Арсенія в партію ЄС-БПП.

Яценюку важливо не саме вливання в партію, а його роль в ній, відсоток у розподілі місць з регіональних виборів і майбутніх парламентських. Порошенку важливий не рейтинг Яценюка, а сам меседж, що Петро Олексійович збирає «друзів» і стає ядром патріотично-націоналістичних сил в країні.

Також Петру Олексійовичу необхідні медійні активи Яценюка, а також його зв’язку на Заході.

Зараз Порошенко обіцяє Яценюку «золоті гори», обіцяє знову його зробити Прем’єр-міністром України.