Навпроти головного входу у Львівську міську раду з’явилася нова гігантська реклама. Замість пива та джазового фестивалю на банері тепер «красується» новий житловий комплекс, який зовсім не пасує пл. Ринок. Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK, передає Корупція.Інфо

Виконавчий комітет Львівської міськради ще 24 червня надав ТзОВ «Брок» на розміщення рекламної конструкції типу «брендмауер» розміром 8,5 м х 10,5 м на будівельному риштуванні ремонтно-реставраційних робіт фасаду будинку № 16 на пл. Ринок терміном на три місяці. Тоді міський голова Львова Андрій Садовий всіляко підтримував це.«Розміщення зовнішньої реклами на фасадах будинків під час ремонту потрібно підтримувати. Це дає позитивну атмосферу для міста. Поруч натягнутий кусок шмаття є потворою. Тому, думаю, така реклама тільки прикрашає», – заявив Садовий.

Зазначимо, реклама Alfa Jazz Fest та пива провисіла на пл. Ринок місяць. Її замінили рекламою житлового комплексу «Парус», а також оголошенням про екскурсію. Гігантське фото новобуду ніяк не вписується в архітектурну композицію площі Ринок.

Нагадаємо, що на просп. Свободи ремонтують «Гранд-Готель». Там робітники натягнули сітку із муляжем фасаду будівлі, на якій немає жодної реклами.