лнр

Керівництво терористичної «луганської народної республіки» вирішило не заморочуватися виплатою грошей жителям окупованих районів Луганської області за виконані роботи, а просто перейшло на старі радянські «трудодні».

Пропонуємо невелике відео, яке зняли самі терористи, на якому «глава» «лнр» Плотницький повідомляє жителям населеного пункту Чорнухіне, що вводить трудодні за вже тоді рабську працю його «підданих».

Також керівник луганських бандитів анонсував швидкий приїзд чергового російського так званого «гуманітарного конвою».

Нагадаємо, що в окупованому збройними силами Російської Федерації та їх місцевими поплічниками Донецьку та інших містах українського Донбасу вже на наступному тижні може початися реальний голод, так як продуктів харчування в ньому залишилося на кілька днів.

В соціальних мережах про це вже почали писати ті підприємці, які навіть в цей смутний для Донбасу час продовжували постачати туди з «великої» України продукти харчування.

«Коротше…До наступного тижня в магазах залишиться тільки хліб і горілка (виробництва ДИРСпиртПром). А, ну може бути ще сувеніри «Новоросія» і ростовські сигарети», – повідомляє в соціальних мережах один донецький бізнесмен, який має в місті кілька дрібних магазинчиків.

«Бази порожні… Мінводи, напоїв, соків, слабоалкоголки взагалі ніякої…0,9 літра соняшникової олії – 36 гривень оптом», – продовжує житель Донецька.

«Так, у Донецьку з продуктами пі.дец… І з роботою. У мене всі знайомі закрилися. Бабла немає, поставок в\із області немає. Народ, підкоряючись хапальному рефлексу тарить ящиками дирівськую водяру. Транспортне сполучення закрито практично вже три тижні», – підтверджує інший донеччанин.

 

Джерело: Корупція.інфо