Відомий український журналіст, блогер і політичний оглядач Юрій Романенко звернув увагу українців на новий пост колишнього Генпрокурора України Юрія Луценка. Журналіст приділив особливу увагу орфографії Юрія Віталійовича.

Про це стало відомо завдяки новій публікації журналіста у своєму Telegram-каналі Romanenko Dreams&Nightmare Show.

“Вплив Лондона явно позначився на орфографії Луценка”, – підписав Романенко.

Нагадаємо, недавно Юрій Луценко дав велике інтерв’ю “Українській правді” у якому розповів про знайомство з Джуліані, адвокатом Дональда Трампа.

Луценко заявив, що восени 2017 року лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко пропонувала посприяти його зустрічі з адвокатом президента США Дональда Трампа Руді Джуліані, але познайомився він з ним пізніше і за інших обставин.“До мене якось завітала Юлія Тимошенко, яка зустрічалася з Джуліані, і, крім іншого, він її спитав, чи не знає вона, яка ситуація навколо компанії “Burisma” в Україні. Юлія Володимирівна, звичайно, сказала: “Та тут в мене знайомий генпрокурор, я все організую”.

Потім вона прийшла до мене і каже: “Якщо ти хочеш, то можна людям допомогти. Якщо що, то моя людина там у Вашингтоні тобі допоможе”. Я кажу: “Юлічка, дякую, я якось сам справлюся, я – генеральний прокурор, я не користуюся партійними активістами”.

На цьому все закінчилося. Але, звичайно, я запам’ятав інтерес пана Джуліані”, – розповів Луценко.

Також колишній генпрокурор розповів, коли насправді познайомився з Джуліані.

“У готелі Hyatt під егідою Пінчука була чергова якась міжнародна конференція. І там я зустрівся з паном Соросом і Джуліані.

Тоді я був новообраним генеральним прокурором, у мене тоді була годинна зустріч і з тим, і з тим. Я розповів загальні речі, що я планую робити на своїй посаді”, – зазначив Юрій Віталійович.