Вчителька російської мови і літератури Тетяна Кувшинникова, яка є членом Федерації зимового плавання, втратила роботу в школі №13 російського міста Барнаула через фотографії в закритому купальнику.

За інформацією ЗМІ, після публікації знімка на Кувшинникову стали чинити тиск директриса навчального закладу, яка розцінила фото як «пляму на репутації школи». Вона зажадала, щоб вчителька написала заяву про звільнення за власним бажанням. Незважаючи на підтримку з боку батьків, Кувшинникова звільнилася зі школи.

Фотографія була зроблена під час акції на підтримку зимової Універсіади «Білі ведмеді» біля озера Піонерське. На ній Кувшинникова позує в закритому спортивному купальнику і тримає грамоту.

У лютому Кувшинникову вже хотіли звільнити за фото зі змагань з плавання, яке жінка розмістила в соцмережі. На ньому вона одягла на купальник плаття. Тоді батьки звернулися до директриси з клопотанням, і вчительку не стали позбавляти роботи.

Нагадаємо, у червні 2018 року вчительку історії Вікторію Попову з Омської області звільнили через фотосесію в купальнику. Після цього випадку російські викладачі влаштували флешмоб на підтримку колеги, публікуючи знімки під хештегом # учітелятожелюді. Після зустрічі Попової з главою регіонального МОЗ і директором школи жінку взяли назад на  роботу.