Сина президента публічно принизили, плюнувши йому в обличчя при всіх.

Сина президента Америки Дональда Трампа жорстко принизили в одному з популярних закладів Чикаго, а саме чиказькому коктейль-барі Aviarу. Там синові Дональда Трампа Еріку прямо в обличчя плюнула офіціантка.

Президентський син вважає, що це огидний вчинок, а у жінки якісь явні проблеми з емоціями. Інцидент стався без причини, повідомляють американські ЗМІ.

Секретна служба швидко зреагувала і працівниця закладу була затримана. Офіційний представник чиказької поліції Ентоні Гульельмі заявив, що на місце події виїжджали поліцейські, щоб допомогти Секретній службі.35-річний Ерік Трамп назвав вчинок жінки “огидним” і додав, що, на його думку, у неї “якісь явні проблеми з емоціями”. Також в тому, що трапилося, він звинуватив партію демократів.

“Демократична партія проповідує терпимість, але це ще раз демонструє, що у них все погано з ввічливістю. Якщо людина настільки хвора, що готовий плюнути комусь в обличчя, це лише підкреслює їх відчай і той факт, що ми перемагаємо”, – підкреслив Ерік Трамп.

Додамо, що затриману працівницю бару незабаром відпустили. Адміністрація закладу відсторонила її від роботи і заявила, що проводить службове розслідування.

Також повідомляється, що Ерік не висуватиме проти хуліганки звинувачення.

Нагадаємо, що 28 червня Дональд Трамп і Володимир Путін зустрілися в третій раз. Президенти США і РФ проводять повноформатну зустріч, яка повинна була відбутися ще в грудні – на саміті «Великої двадцятки» в Аргентині, але, як відомо тоді зустріч не відбулася, тому що мав місце інцидент в Керченській протоці.‡агрузка...