Білоруська журналістка та блогерка Тетяна Мартинова та позафракційний народний депутат Євгеній Шевченко, якого нещодавно виключили із партії “Слуга народу” влаштували сварку у прямому ефірі.

Вони не зійшлися в думках під час обговорення ситуації в Білорусі та зухвалого захоплення пасажирського авіалайнера Ryanair в Мінську заради викрадення 26-річного опозиційного журналіста та блогера Романа Протасевича. Словесна перепалка трапилась в прямому ефірі програми “Право на владу” на 1+1.

Там немає життя, там немає руху в бік прогресу. Там є гордість великим минулим, православ’я головного мозку, там все, що завгодно, крім того, щоби рухатися вперед. Крім росту, крім освіти, крім усього… і тому сприймається ось цей псих як щось, про що можна говорити”, – наголосила журналістка.

Нардеп Євген Шевченко натякнув журналістці, що якби Лукашенка змістили з поста президента, Білорусь вже б захопила Росія. Однак, Мартинова також не стрималась та заявила, що Євгеній Шевченко “заслуговує на білоруський паспорт” і його треба відправити до Лукашенка.

Також Шевченко сказав, що вони з Мартиновою вже зустрічались на одній із передач на, що білоруська журналістка заявила: “Так, я ще тоді хотіла плюнути вам в обличчя” й нагадала слова Шевченка про те, що минулого року під час протестів у Білорусі ніякого насильства не було.

Мартинова: У серпні минулого року стверджував, що це все намальовані синці. Це все намальовано. Так, пане Шевченку?
Шевченко: Слухайте, викличте собі невідкладну допомогу. Ви нісенітниці несете. Я таке десь говорив?
Мартинова: Невідкладну допомогу викличте собі.

Жінка також звинуватила “фаната Лукашенка” в тому, що люди, які не володіють критичним мисленням і не вміють робити висновки з інформації у відкритому доступі, слухаючи його, починають сприймати світ у спотвореному варіанті.

Нагадаємо, що нещодавно депутата Шевченка, який їздив з візитом до Лукашенка виключили з партії “Слуга народу”. Нардепи у Верховній Раді підтримали рішення, щодо виключення з фракції Євгенія Шевченка, який у квітні зустрічався з самопроголошеним президентом Білорусі – Олександром Лукашенком.

Варто відзначити, що реакція Шевченка на інцидент із літаком у Білорусі з’явилася практично синхронно з коментарем Іллі Киви, не менш одіозного нардепа від “Опозиційної платформи – За життя”. Втім заяви Шевченка в більшості випадків збігаються саме з риторикою цієї політичної сили, дивуватися особливо нічому.

Можливо, саме до ОПЗЖ і задумав перейти нардеп. Хоча в “Слузі народу” розповідають, що він “хоче організувати свою політичну силу”.

Євген Шевченко – член комітету з питань економічного розвитку, пройшов у Раду за мажоритарним округом як безпартійний, хоч і представляв “Слугу народу”. До парламенту він намагався потрапити ще в 2012 і 2014 роках, але не зміг перемогти на виборах. Народився 49-річний нардеп у Мелітополі, раніше проживав у Запоріжжі. Має вищу освіту, вивчав право.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.