Кандидат в президенти Володимир Зеленський, який кликав на дебати свого опонента Петра Порошенка, схоже поки не готовий прийти і «зірвати маски з обличчя влади».

Однак в популярності шоумена винен чинний президент. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив депутат Мустафа Найєм.

На його думку, образ «борзого дев'ятикласника за гаражами» залишиться за Зеленським надовго. Всупереч бажанню багатьох його прихильників вважати, що роль некультурного атакуючого потрібна на час виборчої кампанії.

"Він так звик і буде так говорити і з журналістами, і з опонентами, і з підлеглими. А прийде час і з прихильниками. Все, що залишається – готуватися і виховувати по ходу п'єси, як це вже робили з Барною, Калашниковим, Януковичем і Азаровим. Це, звичайно некрасиво, соромно, але не страшно, якщо не буде красти і не забракне сміливості слухати розумних людей ", – написав Найєм.

За його словами ораторські і дипломатичні здібності і вміння тримати удар Порошенка ніхто під сумнів не ставив. Однак, виборці відвернулися від глави держави з іншої причини.

"Просто левова частка цього інтелігентного пафосу розбивалася об неприкритий дерибан різного калібру хапуг, скорботних за загиблими і виспівуючих гімн у вільний від злодійства час", – стверджує нардеп.

Тому тепер Порошенко не варто нарікати на хамство опонента, вважає Найєм.

"Саме так ви розмовляли з країною п'ять років. Фігурально. Ви просто цього не помітили. Завели ботоферми, домовилися з лояльними каналами, запустили своїх ломів, сіли на потоки і закрившись в бункері, плювали на громадську думку з високої дзвіниці. А всіх незадоволених і тих, хто чинив опір таврували грантоїдами, зрадниками батьківщини і шпигунами Кремля, – зазначив Мустафа.

Тому в тому, що до влади приходить Зеленський, Порошенку варто звинувачувати тільки себе самого. Що ж стосується соратників, то, стверджує Найєм, вони швидко «прилаштуються до нової реальності».