Буквально кілька годин тому ЗМІ підірвала новина про те, що Віктор Медведчук разом з дружиною поїхав до Криму. Про це повідомив “Цензор.НЕТ”, посилаючись на власні джерела.

За даними сайту, Медведчук і Марченко перетнули кордон в 14.30, контроль вони пройшли на КПВВ “Каланчак”.

“З Медведчуком і Марченко були ще три людини: Григорій Чалий, Владислав Галишин і водій Євген Засенко, всі – громадяни України”, – пише видання.

“Медведчук в Криму проведе ряд зустрічей з російськими політиками, чиновниками, а також з персонами з української політичної еміграції. Тема розмови буде донбаський кейс, майбутні місцеві вибори в Україні, а також підготовка до можливого осіннього майдану.

Є інформація, що зустріч запланована в першу чергу з людьми з орбіти Дмитра Козака і Михайла Бабича “, – пише тг-канал” Легітимний “посилаючись на свої джерела.

А ось “Резидент” називає причини, такий нагальної поїздки Медведчука.

“Віктор Медведчук терміново виїхав до Криму для зустрічей з контрагентами Кремля, такий поспіх викликаний зміної Глави ТКГ. Завдання лідера ОПЗЖ узгодити нові драфти щодо Мінських угод, які запропонував Глава Офісу Президента Андрій Єрмак”, – йдеться в повідомленні каналу.

Відзначимо, що українці дуже різко відреагували на такий вчинок одного з лідерів “ОПЗЖ”.

“Звідки така вседозволеність? А завтра він буде розповідати нам як вони люблять Україну?, Які виродки … і плювали вони на всіх, Зрадники України”.