Президент України Володимир Зеленський пояснив, чому вирішив призначити заступником керівника Офісу президента Олега Татарова. За часів експрезидента-утікача Віктора Януковича він обіймав посаду заступника очільника МВС.

Під час спілкування зі ЗМІ у Мар’їнці глава держави зазначив, що не вважає його старим кадром лише через те, що він працював за старої влади.

“Спеціалісти, кожен керівник, хто очолює ту чи іншу ланку влади в нашій країні, може підбирати (кадри. – Ред.). Ми всі жили за часів Януковича, але деякі люди тікали разом з ним. А багато людей залишилися нормальні, які не зрадили Україну. Мені здається, що це не є справедливо всіх людей, які очолювали певну ланку влади за часів Віктора Федоровича Януковича, вважати кимось зі старої влади. Головне, щоб людина була чесна”, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, Зеленський підписав указ про призначення Татарова заступником глави ОПУ 5 серпня. Він відповідатиме за правоохоронний напрям.

Українські політики і громадські діячі бурхливо відреагували на призначення Татарова.

У соціальних мережах вони зазначили, що призначення міліціонера часів Януковича – плювок в обличчя всім українцям.

Також користувачі нагадали, що Татаров переслідував учасників Майдану і розповідав, що “майданівці самі себе постріляли”.